Організація вмісту адресної книги

Як організувати імена в адресній книзі

Якщо об’єм адресної книги занадто великий, то для зручності користування її можна організувати декількома різними способами. Можна відсортувати адресатів в алфавітному порядку за іменами, прізвищами або адресам електронної пошти, причому список можна подати як у зростаючому, так і у спадаючому порядку. Крім того, можна продивлятись список груп окремо від списку адресатів.

·        Щоб відсортувати список адресатів за іменами, адресами електронної пошти або номерами телефонів, клацніть відповідний заголовок стовпця над списком.

·        Для переходу від сортування у зростаючому порядку до сортування у спадаючому порядку або навпаки клацайте послідовно відповідний заголовок стовпця.

·        Щоб продивитись список наявних поштових груп, впевніться, що у меню «Вид» обрана команда «Список групп».

Як видаляти адресата зі списку адресної книги

·        Клацніть ім’я адресата у списку та натисніть на панелі інструментів кнопку  – «Удалить».

При цьому даний адресат також виводиться з усіх груп, в яких він був.

Як видаляти адресата з групи

·        Щоб видалити адресата з групи (але не з адресної книги), двічі клацніть ім’я групи, клацніть ім’я адресата у списку «Участники» та натисніть кнопку  – «Удалить».

Як видаляти групу

·        Клацніть ім’я групи у списку і натисніть на панелі інструментів кнопку  – «Удалить».

Як друкувати вміст адресної книги

1.      Виберіть в адресній книзі адресатів, відомості про яких необхідно роздрукувати. Щоб вибрати декілька імен підряд, натисніть клавішу SHIFT та, утримуючи її, клацніть перше та останнє імена списку. Щоб вибрати декілька розрізнених імен, натисніть клавішу CTRL та, утримуючи її, клацніть почергово всі імена.

2.      Натисніть на панелі інструментів кнопку  – «Печать» і виберіть формат друку. Щоб надрукувати всі відомості про обраних адресатів, які містяться в адресній книзі, встановіть перемикач «Записки». Щоб надрукувати відомості службового характеру, встановіть перемикач «Визитки». Щоб надрукувати список номерів телефонів цих адресатів, встановіть перемикач «Телефоны».