Утворення та відправлення повідомлень електронної пошти

Відправлення простого повідомлення електронної пошти

1.      Натисніть на панелі інструментів кнопку  – «Создать сообщение». З’явиться вікно повідомлення:

2.      Введіть у полях «Кому:», «Копия:» або «Скрытая:» через кому або крапку з комою (;) імена електронної пошти одержувачів.

3.      Щоб вставити імена електронної пошти з адресної книги, клацніть у вікні повідомлення значок «Кому:» та виберіть потрібні імена.

4.      Введіть заголовок повідомлення у полі «Тема:».

5.      Введіть текст повідомлення, а потім натисніть на панелі інструментів кнопку «Отправить».

Якщо повідомлення утворюється в автономному режимі, виберіть у меню «Файл» команду «Отправить позднее» і повідомлення буде збережене у папці «Исходящие».

Поради

·        При використанні адресної книги виберіть у ній потрібного адресата. Якщо їх декілька, клацніть їх почергово, утримуючи натисненою клавішу CTRL.

·        Щоб знайти ім’я електронної пошти в адресній книзі, введіть ім’я або його частину у полі «Кому:» та виберіть у меню «Сервис» команду «Проверить имена».

·        Для утворення повідомлень без попереднього підключення до Інтернету відкрийте меню «Файл» і клацніть «Автономная работа». Наступного разу, коли ви клацнете «Доставить почту», Outlook Express відновить підключення і всі ваші повідомлення будуть відправлені.

 Як змінити ступінь важливості вихідного повідомлення пошти

Якщо відправити повідомлення з високим степенем важливості, воно з’явиться у папці «Входящие» одержувача разом зі значком попередження (звичайно знаком оклику), щоб привернути його увагу.

·        Вкажіть у меню «Сервис» вікна повідомлення на команду «Важность» та виберіть потрібну ступінь важливості.

Зауваження

·        Цим способом можна змінити ступінь важливості тільки поточного повідомлення.

Як перевіряти правопис у повідомленнях

В Outlook Express використовуються ті ж засоби перевірки правопису, що й у всіх застосуваннях пакетів Microsoft Office 95/97Microsoft Word, Microsoft Excel та Microsoft PowerPoint. Якщо жодний з них у вас не встановлений, команда «Правописание» буде недоступною.

·        Щоб перевірити правопис в окремому повідомленні, виберіть у вікні цього повідомлення із меню «Сервис» команду «Правописание».